Хлопчик виграв 37 олімпіад або як виховати вундеркінда.

Батьки розкрили секрет успіхів сина – це феноменальна пам’ять плюс використання інтернету.

Шестикласник із Києва побив рекорди з вигравання шкільних олімпіад і потрапив у Нацреєстр рекордів України. За два місяці він переміг у понад трьох десятках онлайн-олімпіад.

У школі він на першій парті, лідер усіх новацій, найбільший ерудит свого 6-А та офіційний рекордсмен Книги рекордів України. Таємниця маленького розумника криється в нього вдома – у хлопця вся можлива підтримка родини, до виховання докладаються всі рідні, які визнають: особливість Андрія помітили ще в пелюшках. Уже до року хлопчик на картках розпізнавав і показував українські букви, у три роки він знав уже й англійську абетку, ще через рік вільно читав, а головним козирем має точну і швидку пам’ять.

“Він уже в три роки знав, хто президент. Підслуховував новини і їх аналізував”, – кажуть батьки. джерело

Ніяких репетиторів чи перевантажених графіків вони синові не роблять. Знання той сам набирає з інтернету та книжок. Андрій цікавиться всім тим, що і його ровесники: збирає комікси, грається з людиною-мурахою, полюбляє комп’ютерну гру Minecraft. У школі визнають, що нині мають справу з поколінням дітей, яке називають Google-Generation. Вони все знають із інтернету – і цих знань набагато більше, ніж навіть у декого з дорослих.

Хлопчик побив рекорди з вигравання шкільних олімпіад і потрапив у Нацреєстр рекордів України. За два місяці майже 37 виграних онлайн-олімпіад. Призером із різних шкільних предметів шестикласник ставав чи не через день. Батьки розумника розкривають секрети – замість репетиторів у хлопця Youtube-канали та Інтернет-книги.

За матеріалами ТСН

 

Share