“Хлопці, мені реально страшно”: Ветеран АТО розгромив “мирний” план Зеленського по Донбасу

Ветеран АТО, відомий в мережі під ніком Serg Marco, розгромив ідею кандидата в президенти Володимира Зеленського про те, як припинити війну на Донбасі.

Serg Marco в Facebook розповів, чим обернеться “небезпечна затія” Зеленського, передає Діалог.UA.

Зеленський в одному зі своїх останніх інтерв’ю назвав свій план з припинення війни на Донбасі. Він, що примітно, цілком збігається з сподіваннями Москви: введення миротворців ООН на лінію розмежування і припинення обстрілу.

“Я охрінів“, – заявив ветеран АТО Serg Marco, коментуючи ідеї Зеленського. Він нагадав про кілька вельми неприємних нюансів в плані гумориста, який планує податися в президенти. Як головнокомандувача він, звичайно, зможе змусити ЗСУ давати “відповідь” ворогові. А ось що буде з тією стороною конфлікту, на яку він ніякого впливу не має?

Проблема і в лінії розмежування, на якій, згідно з планом Зеленського, повинні стояти миротворці ООН. Вона була визначена ще в 2014 році Мінськими угодами, але дотримуватися їх росіяни не бажають. Сила-силенна населених пунктів, які відповідно до домовленостей повинні бути під контролем ЗСУ, все ще окуповані гібридної армією РФ. Це і Дебальцеве, і Саханка, і Пікузи, і багато інших.

“Зе пропонує на існуючу лінію (розмежування) ввести миротворців. Типу, вистачить, пацани, забирати свої землі, ну про**али і про**али… Тобто, не на українсько-російський кордон ввести миротворців. Не на території, на яких акумулюється російська техніка і жива сила, привезена з Росії, а на лінію розмежування”, – обурився ветеран АТО. Він запевнив, що цей варіант тільки допоможе Москві ще більше закріпитися на окупованій території, перетворити її в “свій анклав”.

“Так в чому сенс того марення, що наляпав Зеленський? Зміцнити становище Росії в цій війні? Серйозно? Хлопці, мені реально страшно”, – зізнався Serg Marco.”

Якщо кандидат в президенти настільки не розбирається у військовій обстановці, і йому може закладати такі ідеї його оточення, то довго ми з таким полководцем не протягнемо . І справа навіть не в тому, що він “тупий ватник”. А в тому, що він не приймає рішення, і на кого буде делегувати військові питання, ми не знаємо. Поки що ті люди, які малюють йому військову картину, точно не хочуть перемоги України в цій війні… Занадто потім дорогу ціну ми за це заплатимо”, – попередив ветеран АТО.

1

Share