Хлопці, заарештовані в Грузії на замовлення Медведчука, вийшли на свободу! Таке обличчя нашої влади: спотворене і цинічне

Олег Хвощевський

Хлопцы,арестованные в Грузии по заказу Медведчука вышли на СВОБОДУ..ПОЗДРАВЛЯЮ…

Євген Шевченко

Два місяці тому у Грузії було затримано шістьох громадян України та одного громадянина Грузії — колишні добровольці та волонтери батальйону «Донбас». Їх було звинувачено у зберіганні зброї та начебто підготовці державного перевороту чи щось на кшалт того — досить серйозні обвинувачення, погодьтесь. Й до того ж поліція Грузії одразу надала беззаперечні факти — пістолети і патрони, які начебто були знайдені в номерах готелю, де проживали затримані.

При цьому жоден працівник Посольства України в Грузії не поцікавився долею затриманих українців, а Консул взагалі відмовився зустрічатись із ними.

Паралельно в Україні посіпаки Порошенка включно із віце-спікером Парламенту Іриною Геращенко почали розповідати про «терористів Семенченко». І це було гидко. І сумно… але таке вже обличчя нашої влади: спотворене і цинічне.

Проте згодом будо проведено декілька експертиз: перша з них довела, що на вилученій зброї не має жодного відбитка пальців когось із затриманих. Друга довела, що на зброї немає жодних біологічних матеріалів когось із затриманих.

Окрім того за два місяці ані поліція Грузії, ані прокуратура не змогли подати до суду хоч якісь докази провини затриманих, які в свою чергу з першого дня відмовились визнавати свою провину.

Тому вчора суд міста Тбілісі відпустив усіх хлопців під заставу, а слідству дав ще місяць часу, щоб вони або знайшли реальні докази, або закрили справу за відсутністю складу злочину.

Історія лишила багато запитань, особливо по частині того, що інформацію правоохоронним органам Грузії ще до прибуття хлопців у Тбілісі була надана українською стороною — про це в неофіційній розмові повідомив представник грузинської поліції. Але я сподіваюсь, що з часом ми дізнаємось, які саме посадові особи і за чиєю вказівкою підготували і відправили цю інформацію. І звідки в номерах хлопців взялася та зброя?..

Головне, що хлопці вже на свободі — у колі своєї родини:) Це найголовніше. А все інше

1

1

1

ми поборемо;)

Семен Семенченко

Українські добровольці повертаються додому. Ще два місяці тому в ефірах провладних українських і російських ЗМІ вони були «терористами», «хранителями зброї», «можливими виконавцями кривавих провокацій на Грузинському Майдані». Сьогодні вони повертаються додому. Літак «Тбілісі — Київ». А вороги нехай скрегочуть зубами. Українські
добровольці своїх не кидають.

Джерело

Share