10 тисяч доларів кіборгам за вихід на сцену до Юлії Тимошенко – така інформація пролунала у..

10 тисяч доларів кіборгам за вихід на сцену до Юлі Тимошенко – така інформація у вчорашньому прямому ефірі пролунала від Олексій Гетьман, учасника російсько-української війни. З його слів, побратими, які пікетували з’їзд “Батьківщини”, напряму спитали в кіборгів: “Що це було?”. Відповідь очі в очі: “Поправили матеріальне становище”. Правда це чи неправда – нехай герої війни з’ясовують між собою, адже це був їхній безпосередній діалог і ніхто там свічку не тримав.

Проте якщо хтось із кіборгів, які умудрилися вийти на партійну сцену і від імені ВСІХ кіборгів підтримати газову партнерку путіна, захоче публічно пояснити свою позицію – я радо запрошу на дебати в прямому ефірі з тими ветеранами війни, які такий крок вважають огидним, продажним і неприпустимим. Власне, на вчорашній ефір мої гостьові редактори намагалася запросити когось із юліних парткіборгів – безуспішно.

І від цього ще більш актуальною звучить ширша постановка питання, яку я виніс на публічне обговорення: як так сталося, що герої війни перетворюються на підтанцьовку в політиків? як так сталося, що триває торгівля своїми воєнними здобутками? чому герої в камуфляжах дозволяють на собі піаритися всім без винятку політикам, на яких уже нема де проби ставити? Це стосується всіх, не лише Юлі, хоча мушу визнати, в її випадку зашкал цинізму вже перевищує навіть неписані ліміти.

ДЖерело

Share