Ігор Кондратюк: Мені дебати не сподобались базарністю. Але одне дуже різануло мій абсолютний слух виборця.

Мені дебати не сподобались базарністю. Обидва кандидати прогнозовано грали ролі: Зе – “жертва режиму”, аж капєц, а всі за останні 5 років – воррюги (тобто до 2014-го – янголята???; Порох – головне – зберегти країну, а Володя – неук. Вони могли б це зробити і в студії Суспільного.

Але одне дуже різануло мій абсолютний слух виборця. Коли в кінці Зе по-босяцки, некомпетентно, не розбираючись взагалі, кинув камінь в реформу МОЗ. Блін, хочеться обматюкати його останніми словами! Українська медицина в глибокій дупі (окрім приватних клінік, в яких Зе і сім’я лікуються вже років 20, як і Порох, як і я, як і багато хто!), з’являється людина, яка покидає свою гарно оплачувану роботу в США, і береться за реформи… Уляна Супрун, як свідчать люди, яким можна вірити, на відміну від багатьох українських продажних чиновників, “служить країні”.

І багато людей всередині кажуть – що ситуацію реально пробують зробити кращою – наскільки дозволяють фінанси і запущеність лікарень, обладнання та медперсоналу, ефективнішою, прозорішою від усяких богатирьових і інших мафіозі-при-медицині. Позитивні факти можете знайти в інтернеті Нескільки все вийде і чи буде реформа правильною і успішною – ще нікому ще невідомо, але ж людина взялася за безнадійне!!! А воно – ляп-ляп-ляп…зеленим рідким…

Ніколи б не обізвав його непрофесіоналом в телебаченні лише через те, що мені не подобається “Вечірній квартал”, а Зеля так опускає того, в чиїй роботі він не розібрався, і ніколи не розбереться… Дрянь!

Джерело

Share