Ігор Кондратюк : Щось пазл не складається: якого біса українські моряки з Одеси в Маріуполь не можуть проходити???

Ігор Кондратюк на сторінці в Фейсбук зробив запис

ДБР допитує звільнених з полону українських моряків щодо обставин їхнього походу в Маріуполь, в результаті якого їх захопили в полон російські терористи, на запит якость г-на Портнова – подільника Яника. Портнова, в свою чергу, зробити запит попросило, мабуть, ФСБ. Бо інакше пазл не складається: якого біса українські моряки з Одеси в Маріуполь не можуть проходити???

Нагадаємо Кондратюк

Народився 14 березня 1962 року у селі Пригір’я Високопільського району Херсонської області. Із золотою медаллю 1979 року закінчив Каланчацьку середню школу № 1. 1984 року закінчив фізичний факультет Київського університету (спеціалізація — оптика твердого тіла. Після закінчення вишу працював науковим співробітником відділу молекулярної біофізики Інституту молекулярної біології та генетики НАН України.

1996 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Дослідження фізико-хімічної природи елементарних процесів молекулярного розпізнавання методами ЯМР, коливальної спектроскопії та комп’ютерного моделювання» (молекулярна біологія).

Від 1985 року — член клубу «Що? Де? Коли?». Від 1991 року працює на телебаченні. Редактор, шоумен по роботі з публікою та помічник ведучого в програмах «Любов із першого погляду» і «Брейн-ринг» телеканалу «Останкіно» (Москва). Згодом був співорганізатором і ведучим матчів із «Що? Де? Коли?» та «Брейн ринг» зірок України, Білорусі та Росії на УТ-1.

У 1992—1994 роках вів телегру «5+1» на каналі УТ-3, у 1995—1996 рр. — телегру «Програма передач на завтра» (телеканал УТ-1).
У 1997—2000 роках був співавтором і ведучим програми «Іграшки для вулиці» на «31 каналі» (Москва).
З 1999 року та по теперішній час— співавтор (разом з Андрієм Козловим), продюсер і ведучий програми «Караоке на майдані» (телеканали «Інтер», «1+1», «СТБ»), зокрема, 2006 року вів програму «Караоке на Арбаті» на ТВ Центр (Москва).
У 2001—2006 роках був ведучим і головним редактором телепрограми «Інтелект-шоу LG „Еврика!“» на «Інтері».
У 2003—2008 роках був продюсером програми «Телевізійний проект „Шанс“», співавтором якої він є.
2006 року був продюсером проекту «Зірковий дует» на «Інтері», 2007 — автором і продюсером програми «Американський шанс» на «1+1», зйомки якої відбувалися в Лос-Анджелесі (США).
В 2007 році зі скандалом пішов з «Інтера», після того як його програма «Караоке на Майдані» 15 липня 2007 року вперше за 8 років свого існування вийшла в повторі (замість 447-ого випуску, який знімали в Дніпропетровську, вийшов 446-ий з Харкова). Ведучий вважає, що програму прибрали за рішенням керівництва каналу, яке не хотіло продовжити контракт з ним щодо подальшого показу цих програм («Шанс» та «Караоке на Майдані»). Після зустрічі з менеджментом каналу (Ганною Безлюдною і Сергієм Созановським) нові випуски цієї програми ще виходили на «Інтері» до 29 липня, а вже з 5 серпня — «Караоке на Майдані» почало виходити на «1+1».
В інтерв’ю газеті «Бульвар Гордона» ведучий розповів, що останньою краплею для нього стало те, що варто йому було вийти за двері офіс «Інтера», про нього забували, як про занудливу муху, коли та нарешті вилетить

Джерело

Share