Ігор Кондратюк жорстко «пройшовся» по жителям Донбасу: Плювати, що вони думають. Насильно провести реінтеграцію

Продюсер, телеведучий і шоумен Ігор Кондратюк вважає, що відмова від Донбасу і його реінтеграції – шлях в нікуди.

Ігор Кондратюк, відомий продюсер і шоумен, а також ведучий легендарної телепрограми “Караоке на Майдані”, відповідаючи на питання читача під час чату на ”Главреде“, розповів про своє бачення вирішення проблеми реінтеграції Донбасу.

“Я прихильник дуже простий історії, яка насправді є складною – провести таку реінтеграцію насильно. З банальної причини – Донбас є українською територією, а бандитизму на окремо взятій ділянці української території, тим більше, пов’язаного з агресією Росії, просто не повинно існувати” , – висловився він.

Крім того, Кондратюк вважає, що думкою людей, що залишилися жити в тимчасово окупованих районах Донбасу, варто знехтувати: “А що думають ті люди, які там живуть, мені абсолютно байдуже, навіть плювати на це. Якщо хтось із них не може реінтегруватися в український простір, свідомість, то немає ніяких моральних підстав утримувати цих людей в Україні. ”Чемодан, вокзал, Ростов“. Ця прекрасна фраза, до речі, працює і для тих українців, які ”не хочуть жити в цьому українському срач“ і їдуть в США. Чому ми тоді переймаємося тими людьми, які тупо не «в’їхали», в якій саме країні вони опинилися в 1991 році? Причини полягають у тому, що там просто немає корінного народу Донбасу. Тож – або живи собі мовчки і слухай у навушниках Філіпа Кіркорова, плач і уміляйся та приймай українські правила, або «до свіданія».

В кінцевому підсумку, Кондратюк вважає, що жорстка реінтеграція Донбасу неминуча. “Тому реінтеграція Донбасу буде жорсткою. Але вона буде. Тому що те, що відбувається, є надзвичайно грубим порушенням міжнародного права. Це агресія, на яку світ, що зараз все «жує соплі», але зрештою буде змушений відреагувати. Бо інакше це шлях в нікуди, це шлях до того, що завтра Корсика буде незалежним островом…“, – підсумував він.

Джерело

Share