Ілон Маск: Україна зіграла провідну роль в розвитку космонавтики СРСР

Ракети-носії і ракетні двигуни, які використовуються сучасною Росією були створені в СРСР за вирішаючого внеску Української РСР.

Свою думку в Twitter висловив генеральний директор і головний інженер американської компанії SpaceX Ілон Маск, повідомляє Страна.ua.

“Україна зіграла провідну роль”, – написав підприємець.

1

Так Маск відреагував на коментар користувача compdemon, який заявив, що більша частина радянських інженерів в області космонавтики мають “українське походження”, а за 28 років існування Російської Федерації їй так і не вдалося здійснити космічної революції, тому вона до цього часу користується старою радянською спадщиною.

У цьому місяці керівник SpaceX похвалив російську ракетну техніку. Після цього глава “Роскосмосу” Дмитро Рогозін заявив, що згоден з його думкою.

Обмін люб’язностями стався після успішного завершення польоту космічного корабля SpaceX Crew Dragon, який разом з космічним кораблем Boeing Starliner в найближчі кілька місяців повинен дозволити НАСА відмовитися від послуг російської держкорпорації з відправки астронавтів на МКС.

джерело

Share