Із психлікарні втекла: українці висміяли вбрання Тимошенко

У мережі активно коментують кадри з Юлією Тимошенко, зняті очевидцем в аеропорту Бориспіль

На них лідер «Батьківщини» в білій сукні пройшла до VIP-терміналу аеропорту в супроводі високого чоловіка атлетичної статури з жіночою сумкою і чорним пакетом в руці.

За словами співробітників «Борисполя», Тимошенко полетіла до Барселони.

Автор відео припускає, що потенційний кандидат в президенти вирушила на чергову зустріч з опальним олігархом Ігорем Коломойським. Раніше повідомлялося про те, що політик і олігарх провели 12 липня зустріч у Варшаві, причому Тимошенко заради візиту до Коломойського прогуляла важливе засідання Верховної Ради.

Відео активно коментують у мережі. Користувачі обурюються поведінкою Тимошенко, та її зв’язками з Коломойським. Крім того користувачі звернули на вбрання лідера «Батьківщини».

«Солодка парочка, найчесніші олігархи», «В білому? То може вона з психлікарні втекла?» «Юлька всіх хлопів використає в своїх цілях і на*ер відправить ,як в минулі часи. Давайте спонсуйте курву», «Давайте поміняємо Юлю на Сенцова…. вона вміє створити для себе умови…. Нам її не шкода…. дістала вже», «Милиці їй купить, найкраща підтримка», «Вибори – фікція, якщо є такі покровителі. Не дай Бог вона переможе», «сара полетіла до мокши, нормальні речі», «Після їх зустріч зник в Україні хлор. Совпадєніє? Нє думаю», – пишуть у коментарях.

 

Share