“Йде на другий термін, щоб не отримати перший”: Зеленський почав жорстко жартувати з Порошенка на концертах

На концертах “95 кварталу” шоумен, кандидат у президенти Володимир Зеленський перевтілюється у Петра Порошенка і висміює його.

10 лютого в Івано-Франківську в одному із блоків програми Євген Кошовий зіграв роль олігарха Ріната Ахметова, а Володимир Зеленський – Ігоря Коломойського, повідомляє мережа “Опора“, пише Gazeta.ua.

Між ними були жартівливі діалоги: “Чому Петя йде на другий строк? Щоб не отримати перший”. “Як називають взуття президента? Порохоботи”.

Згодом Зеленський став “Петром”.

“Для початку я розповім, що таке чорний. Чорний – це те саме, що й білий, що й пористий. Вся справа в упаковці. Я піднімався із самих низів. Мій дід ходив на фабрику, мій батько ходив на фабрику, я ходив уже на свою фабрику, я зроблю все, щоб мій син ходив на фабрику. Мені 53 роки, 40 з яких я штовхаю свій товар. Я штовхаю його всім, навіть дітям, щоб прогодувати сім’ю. Але подивіться на мої зуби – вони білі. А знаєте чому? Бо в нашому бізнесі є одне правило: ніколи сам не пробуй те гі*но, яким торгуєш. Мене багато питають, коли я продам свою фабрику. Скажу: ніколи. Бо моя фабрика для мене як мама”, – сказав лідер “95 кварталу”.

Джерело

Share