Його боявся навіть Янукович: останній мольфар передбачив долю України. Його слова шокують кожного

Влітку 2011-го Україна шокувала новина про вбивство легендарного карпатського мольфара, останнього і унікального за своїми здібностями Михайла Нечая, пише Знай.

Звичайний на перший погляд 81-річний дідусь знав надто багато, тому з цієї історії спливли найрізноманітніші версії – починаючи від помсти і закінчуючи релігійним фанатизмом.

Як було насправді, невідомо нікому. Але одне очевидно: мольфар міг передбачити майбутнє України і навіть дати оцінку політикам задовго до того, як вони ступлять на “криву доріжку”.

Не дарма його так боявся колишній президент-утікач Віктор Янукович. Ще в день його інавгурації Нечай відразу сказав: цього “цареві” довго не всидіти на троні. А тоді Революцією Переваги навіть не пахло

Пророцтва мага торкнулися і подальшої долі всього суспільства. Наприклад, він запевняв, що наш генофонд постараються знищити, а території будуть розтягувати на шматки. Зоною ризику старець називав Схід (а потім почалася антитерористична операція на Донбасі), бачив загрозу з боку Румунії, Польщі (нинішній “антибандерівський закон”), яка нібито націлилася на Галичину, а Закарпатті та взагалі могло відійти “мадярам”, тобто Чехії.

Провидець попереджав про розбрат в Україні і “розподілі на різні табори”, яке закінчиться в кінці кінців кривавою трагедією.

Тоді, в далекому 2007-му, коли Нечай вперше заговорив про подібне, його слова ніхто не сприйняв серйозно. А саме він говорив, що революція – не вихід із ситуації. Навіть після зміни корупційної влади українцям доведеться ще довго і важко працювати, щоб поставити на ноги дітей і не зубожіти остаточно.

Духовні катаклізми, на його думку, нічому нас не навчили. Незадовго після цих одкровень мольфара вбивають. Припускали, що до цього міг бути причетний хтось наближений до колишньої влади, але підтверджень не знайшли. За офіційною версією – його назвали “божевільним”. Мабуть, так було вигідніше списати все на психологічні вади.

Share