«Я сиджу на білому»: Зеленський розповів секрет своєї працездатності

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський відверто зізнався, які «енергетики» використовує для боротьби з втомою.

Керівник студії «Квартал 95» і кандидат у президенти України Володимир Зеленський дав відверте інтерв’ю для YouTube-каналу. Шоумен відповів на безліч провокаційних запитань журналіста, зокрема про наркотики. Зеленський зізнався, які «енергетики» використовує для боротьби з втомою, інформує Ukr.Media.

Володимир Зеленський поєднує одночасно кілька посад

Володимир Зеленський суміщає посаду артиста і керівника в проекті «Квартал 95«. Тепер його сфера діяльності включає ще й політику. Це забирає дуже багато сил і енергії. Артист зізнався, що деколи після концертів почуває себе вичавленим як лимон. Саме на цьому грунті в Мережі почали ходити чутки, що Зеленський «сидить» на коксі.

«Я сиджу на білому, але на стільці. Це не кокс», – з гумором відповів Володимир.

Секрет працездатності Володимира Зеленського зовсім не в «енергетиках». В першу чергу, артист дотримується суворого режиму. Хороший сніданок і зарядка – запорука продуктивного дня зірки.

«Енергетик номер один – це режим. Я в ньому живу. В 7 ранку я встав, погуляв з собачкою, пішов на спорт. Це енергія на весь день. Тільки не важке тренування, тому що вдень хочеться спати. І цього заряду мені вистачає до вечора. Харчування – вуглеводи», – ділиться Зеленський.

Крім того, Володимир обожнює каву і називає себе кофеманом. До алкоголю він байдужий, але іноді дозволяє собі випити келих вина з дружиною.

Share