Коболєв придумав акцію для українців з пенсією 1700 гривень: “Придбайте в мене 25000 кубометрів газу”

“Нафтогаз” оптом почав роздавати газ, щоб “нагрітися” і людей нагріти. А все тому, що Коболєв придумав акцію для українців з пенсією 1700 гривень: “Придбайте в мене 25000 кубометрів газу”. Але, звідки “нашкрябати” людям грошей на 25 тисяч кубічних метрів газу, керівник не підказав. Деталі описує Цензор.нет.

Увага! Акція від Коболєва. Українці ще встигають ознайомитися та одуматися до 25 вересня, адже голова “Нафтогазу” не чекатиме. Людям пропонують закупити в кожну родину мінімум 25 тисяч кубічних метрів газу. Так, каже Коболєв, можна зекономити, адже літня ціна дещо менша. Тоді взимку не прийдеться переплачувати.

Коболєв напевно вийшов з рамок українських сімейних бюджетів, адже ні одна середня заробітна плата, ні один вчитель, ні один пенсіонер не зможе дозволити собі такої розкоші.

Але, у “Нафтогазі” нарахували вже не одну родину, яка придбала запаси, але в підрахунках ніхто так і не вказав, наскільки заможними вони є.

Мабуть, пан Коболєв вважає, що у кожного в кишені повинні бути гроші. І тому, придумав акцію для українців з пенсією 1700 гривень: “Придбайте в мене 25000 кубометрів газу”. А це зайвий раз показує: наскільки українські чиновники відірвані від життя простих людей.

Джерело

Share