Кого не хочуть бачити Президентом України: експерт розповів про настрої в США

У США бояться, що до влади в Україні прийде недосвідчений, популістський політик, який може стати слабкою ланкою у майбітніх переговорах із Путіним.

Про це в ефірі проекту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK розповів директор Євроазійської демократичної ініціативи Пітер Залмаєв. Відповідаючи на запитання, хто для Вашингтона є фаворитом серед кандидатів на пост Президента України, він наголосив: американські політики дуже обережні у розмовах щодо їх політичних симпатій.

«Насправді, у тамтешніх кулуарах влади не так багато політиків, які взагалі цікавляться Україною. Вибачте, якщо когось розчарую, та «вашингтонського обкому» не існує. Однак ті, хто все ж цим цікавиться – дуже обережні», – розповів експерт.

Він зазначив: вони налякані дуже серйозним «популістичним душком», який бачимо в українській виборчій кампанії.

«Зокрема бояться, що до влади прийде недосвідчений, популістський політик, за яким стоїть інший політик. Він може бути дуже слабкою ланкою у майбутніх переговорах із Володимиром Путіним. Згадується, як свого часу молодого президента Кеннеді пробивав генсек СРСР Микита Хрущов Карибською кризою 1962 року», – підкреслив Пітер Залмаєв.

Як повідомлялось раніше, директор Національної розвідки США Ден Коутс зазначав, що Росія прагне прибрати Петра Порошенка й привести до влади менш антиросійський парламент.

Джерело

Share