Команда Зеленського готує бeзпрeцeдeнтнy подію, по заслугах отримають всі хто роками грaбuв країну

Злочинна схема Порошенко «Роттердам плюс» була геніальною з точки зору практичного аферизм. Назва схеми в двох словах пояснювало її суть: до тарифу додавали вартість перевезення вугілля з Роттердама.

А насправді: ніхто нічого з Роттердама не возив. Були тільки надприбутки за дешеве вугілля, який брали під боком і нахабна брехня.

«Цей« плюс »(в Роттердамі – ред.) – це вартість доставки вугілля з Роттердама – а це вісім тисяч кілометрів по морю. Насправді цього шляху не існувало, тому що вугілля звідти ніхто не доставляв », – заявив представник Президента в Кабміні Андрій Герус.

Наступного тижня Президент Зеленський внесе в Парламент проект закону про зниження ціни електроенергії вугільних електростанцій, надавши йому статус невідкладного для розгляду.

Андрій Герус пояснив, що прийняття цього документа скасує несправедливий метод формування ціни на вугілля для теплових електростанцій в Україні, прибравши з формули вартість доставки з Роттердама.

Тобто буде введена нова формула «Роттердам мінус», яка дозволить повернути нормальні тарифи за електроенергію.

В Адміністрації Президента висловили надію, що антикорупційні органи України в найкоротші терміни закінчать розслідування кримінальної справи, щодо всіх фігурантів корупційної схеми «Роттердам плюс».

Президент України гарантував своє повне сприяння для того, щоб розслідування за цим фактом було доведено до логічного кінця і народ України побачив справедливе рішення

Джерело

Share