“Кожен отримає письмове повідомлення”: Міністр пояснив, як і коли українці отримають монетизовану субсидію

Жодних додаткових критеріїв чи обмежень для отримання українцям субсидій у готівковій формі немає. Також не існує жодних рішень уряду щодо скорочення кількості субсидіантів. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, пише Today.

«Ми не вводимо жодних додаткових критеріїв і не обмежуватимемо право людей на отримання субсидій», – сказав він.

Павло Розенко зазначив, що монетизація субсидій – це кінцевий етап реформування системи субсидій, який розпочався 4 роки тому, згідно з яким люди отримуватимуть реальні кошти на руки і за рахунок них сплачувати за комунальні послуги.

Павло Розенко нагадав, що процес монетизації субсидій розпочинається з 1 березня.

За його словами, кожен субсидіант повинен отримати письмове повідомлення з Управління соціального захисту про те, у який спосіб той має отримувати монетизовану субсидію.

Він наголосив, що 70% людей, які отримують субсидії, – це пенсіонери, які отримають свої субсидії разом із пенсійними виплатами на картку «Ощадбанку» або через «Укрпошту».

«Нікому не треба нікуди бігати і оформляти якісь нові документи», – резюмував Павло Розенко.

Як повідомлялося, “Ощадбанк” не стягуватиме комісію з одержувачів субсидій, які беруть участь в їх монетизації.

Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроект, який регулює всі правові та організаційні засади здійснення верифікації субсидіантів.

Також ми писали, що на сьогодні в Україні налічується близько 4 мільйонів одержувачів субсидій. Середній розмір субсидії в опалювальний період становить 1,5 тисячі гривень.

Джерело

Share