Красиво?! Аукціон на видобуток нафти виграв топ-посадовець, який прописаний у будинку із Зеленським

Просто краса! Історія про те, як нова влада підгрібає під своїх видобуток нафти і газу. Як вчора і обіцяв, буде цікаво.

30 жовтня фірма ТОВ «Надра Карбон» виграла електронний аукціон на видобуток нафти і газу у Сватівському районі Луганської області — Західнотокарсько-Краснянська ділянка.

Ну як аукціон? Хіба за назвою, бо як свідчать документи, було лише два учасника, які в трьох раундах навіть не спробували поборотися один з одним і підвищити ціну.

Тому, це що завгодно, але не аукціон, але право на розробку нафтогазоносної площі продали за ціною хай і дорогого, але автомобіля. Лише на 5 тисяч доларів дорожче початкової ціни. Ця сума в межах грошових потоків у газонафтовидовному бізнесі є сміховинною.

Найцікавіше далі.

📌 Переможець торгів — ТОВ «Надра Карбон» належить Павлу Загороднюку через його кіпрську фірму TUTKOVSKY PLC. Павло Загороднюк — батько чинного міністра оборони. ‼️

📌 Другий учасник — ТОВ «Дашава» належить Василю Кривобоку, який зареєстрований в будинку на Героїв Сталінграда 6б, де також прописаний і президент Зеленський. Син Кривобока, Юрій, у 2017 в пресі називався як найбагатший, згідно з е-декларацією, працівник генпрокуратури.

І ось ми підійшли до головного: старші Загороднюк і Кривобок до квітня цього року були членами наглядової ради ПрАТ «Група Надра». Після перереєстрації групи компаній в офшори, вони всі вийшли в один день з складу цієї наглядової ради у зв’язку з припиненням її існування і, ймовірно, увійшли в склад засновників компанії TUTKOVSKY PLC.

Тобто, аукціон має всі ознаки ФІКТИВНОСТІ через можливу змову обох пов’язаних між собою учасників. Тому і ціна протягом «торгів» не змінилась ні на копійку.

Share