Кравчук розповів про шанси Зеленського та Порошенка у другому турі

Колишній президент України Леонід Кравчук прокоментував результати першого туру виборів президента України. Так, за результатами голосування перемогу отримав шоумен і лідер студії “Квартал 95” Володимир Зеленський.

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук прокоментував ситуацію, яка складеться у другому турі президентських виборів в Україні.

Він пояснив, що 16% голосів виборців, чинний президент України Петро Порошенко отримав через настрої в суспільстві, війни, корупцію і бідності.

При цьому екс-президент зазначив, що у Володимира Зеленського рейтинг виявився на рівні 31%, що практично в два рази більше, ніж у Порошенка.

Кравчук вважає, що у діючого президента немає шансів на перемогу в другому турі президентських виборів. Леонід Кравчук зазначив, що якщо правильно вибрати стратегію і знайти грамотні рішення, в які повірить суспільство, у Зеленського шанси на перемогу будуть вище.

“Так що на сьогоднішній день можу сказати, що Зеленський має більше шансів на перемогу, ніж Петро Порошенко”, – зазначає Кравчук.

Раніше повідомлялося, що радник шоумена і кандидата в президенти України Володимира Зеленського Руслан Рябошапка зазначив, що не бачить сенсу в проведенні дебатів з чинним президентом і запропонував Петру Порошенку провести їх з олігархом Ігорем Коломойським.

Джерело

Share