“Країну розривають політичні маргінали”: бійці АТО і волонтери звернулись з потужним закликом до українців перед виборами

Українці, які в 2014 році не роздумуючи залишили мирні професії, спокійне і сите життя і пішли в армію і добровольчі батальйони захищати Україну, батьки загиблих українських воїнів, волонтери – всі вони об’єдналися, щоб знову відстояти країну, і розповіли про це в потужному відеоролику.

Його розмістив в Youtube блогер Вася Барабан. Воїни, батьки загиблих захисників України, волонтери та підприємці, які допомагають українській армії, розповіли, що всерйоз бояться можливих наслідків подій, які супроводжують вибори президента України, передає “Діалог.UA“.

Люди, які захищали Україну і пожертвували для неї найдорожчим, відзначали, що зараз “країну розривають політичні маргінали”: на вищий державний пост претендують коміки, авантюристи, люди з “темним” минулим… І всіх цих людей об’єднує одне: вони точно не зроблять нічого хорошого для України, а нашкодити можуть дуже серйозно. Хтось через некомпетентність і безвідповідальність, а хтось, швидше за все, навмисно, працюючи на державу-агресора.

На думку воїнів і волонтерів, єдиний з кандидатів в президенти, хто на ділі довів свою спроможність і зможе відстоювати інтереси України і надалі, це діючий президент і головнокомандувач. Про Порошенка добре дізналися, йому вірять, йому довіряють.

У цьому ролику захисники України та волонтери закликали всіх свідомих громадян країни не допустити до влади “реформаторів” і “експериментаторів”. Адже в цей важкий час будь-який “новий курс” – це шлях в нікуди. А зараз Україні як ніколи потрібні не великі потрясіння, а сильна і згуртована спільність.

Джерело

Share