Кремль готує сценарій нового нападу на Україну. Янукович бере в цьому участь!

Кремль за допомогою українських чиновників-утікачів готує привід для інтервенції проти України.

Про це в ефірі заявив політтехнолог Віктор Уколов.

«Якщо проаналізувати те, що ви сказали, то це виглядає як підготовка легенди, що дозволить розпочати інтервенцію проти України, російську інтервенцію. Це casus belli так званий – «причина для війни». В історії України подібні речі були: коли у Харкові був створений типу уряд на противагу Центральній раді, і звідти у 19 році почався наступ більшовиків на догоду цьому уряду, де, власне, українців майже не було. Там були якраз в основному серед уряду росіяни, російські більшовики. А цей наступ вівся багато в чому силами більшовицької Росії, хоча там були так само і деякі українці», – нагадав Уколов.

За його переконанням, Росія готує чергову агресію проти України.

«Готується сценарій майбутнього нападу на Україну. І Янукович, і Марков беруть в цьому участь. Інша справа, що Марков… Я хочу нагадати, хто це. Це колишній український політик проросійський, який був в Одесі, потім Янукович посадив його у в’язницю, і за нього дуже активно виступила Юлія Тимошенко. Вона сказала, що це надія південного сходу України», – поянив політтехнолог.

Він запевнив, що врешті-решт Кремлю не вдасться реалізувати сценарій інтервенції.

«Я думаю, незважаючи на підготовку цього сценарію, цієї інтервенції не відбудеться. Тому що вони могли це зробити ще в 14 році. Якби Янукович не втік з Харкова, а залишився, як це було в 19 році, то законний президент на той момент, його ще не зняли з посади президента, міг би повести інтервенцію на Київ з Харкова. Він міг залишитися в Донецьку, але він втік з Донецька. Зрештою, він міг залишитися в Криму, але він навіть звідти втік, з Криму. І ніяка Європа його «лохом» не робила, як він сьогодні сказав. Він сам себе зробив «лохом»: своїм страхом, своєю втечею», – заявив Уколов.

Він додав, що Янукович кинув свої виборців і остаточно втратив їхню довіру і підтримку.

Зазначимо, 6 лютого, у Москві дав чергову прес-конференцію колишній президент України Віктор Янукович. На думку політолога Тараса Березовця, Кремль явно втратив зв’язок з реальністю і зробив найкращу агітацію за чинну владу, давши слово Януковичу.

Джерело

Share