“Крим – це Україна, Оля!”: Гордон поставив на місце Скабєєву в ефірі пропагандистської програми

На російському телебаченні розгорілася жорстка дискусія щодо відносин Російської Федерації та України, передає replyua.net.

Примітно, що новим гостем ефіру став журналіст Дмитро Гордон , який заявив, що РФ агресор і окупант, а також доступно пояснив ведучій Ользі Скабєєвій, чий все-таки Крим .

“По-людськи вам скажу. Існують правила життя навіть в лісі. І існують правила дорожнього руху. У цій справі між країнами теж існують правила, і Гельсінські угоди існують і т. д. Крим – це Україна, Оля! І Донбас – це Україна! Ваша країна прийшла на мою територію і забрала її. Це не агресія ви вважаєте? Це що: просто прийшли і вкрали або як? Це справжня агресія, і ваші військові знаходяться по всій території Донбасу”, – висловився Гордон.

У відповідь Скабєєва, яка з нахабно заявила, що Крим – це територія Росії, а також пригрозила повною окупацією інших регіонів України. Також, варто зазначити, що в російській студії обговорили питання Революції Гідності.

“Я постійний глядач російських федеральних каналів і я радий за вас: кожен день ви показуєте Україну, в Росії проблем, мабуть, немає. Що стосується Майдану, то головний хто отримав вигоду від Майдану, на мій погляд, – Володимир Путін , тому що саме внаслідок Майдану йому вдалося віджати в України Крим і суттєво підняти свій рейтинг. На історичній дистанції, звичайно, росіяни програли, тому що і Крим доведеться повернути, і Донбас. Це Піррова перемога, тому що вона Росії нічого не принесе. Росія програла Майдан”, – розповів Гордон.

Джерело

Share