Леонід Кравчук взявся за Зеленського! “Цей президент править без права на владу”!

Тільки закінчилися перші 100 днів ппрезидентства Володимира Зеленського, як перший президент незалежної України Леонід Кравчук взявся його судити. Кравчука хвилює: “президент править без права на владу”. Про суб’єктивну оцінку колишнього голови держави, повідомив Obozrevatel.

Президент Зеленський не встиг перейти до правління другої каденції, як попередник публічно почав роздавати йому оцінки. Леонід Кравчук, здається, пильно спостерігає за новообраним “слугою народу”.

Він підмітив, що Зеленський мав унікальну можливість без власного парламенту, уряду та без своїх керівників силових структур вийти на безпрецедентний рівень свого призначення.

«Ситуація для Зеленського унікальна – по суті, влада не його, а народ йому довірив. Такої ситуації я не пам’ятаю за роки незалежності», – наголосив Кравчук.

Помітно, що популярність Зеленського не залишила попередника байдужим.

“Шостий президент єдиний потрапив у ситуацію, коли стара влада не допомагає, а навпаки створює труднощі”.

Адже всі документи, ініційовані Зеленським, Верховна Рада відторгнула та не довела до можливості розгляду. Робота президента всі місяці беззаперечно трималася лише завдяки підтримки народу.

Хоча на думку Кравчука українцям наразі зарано тішитися та радіти. Навіть свято Дня незалежності вважає на сьогодні не актуальним.

“У нас немає чого святкувати. Я перебирав у пам’яті, що ми можемо відзначити. Ми ж не можемо святкувати незалежність 1991 року. Сьогодні у нас 2019 рік. Значить, треба назвати ті успіхи, які у нас є.”

Леонід Кравчук відчуває, що його молодий наступник перевершив усіх президентів. Та в ситуації, яка б іншим здалася приреченою, впевнено тримає кермо. Не дивлячись навіть на те, що Зеленський править без права на владу.

І Кравчук має рацію. Зеленський не здається старій владф. І зараз, він намагається врятувати бюджет України, який продовжують пиляти корумповані чиновники.

Джерело

Share