Лікар сказав, що малюк не вижив. Жінка попросила його вийти, а чоловіка — роздягнутися і лягти до неї з новонародженим малюком. Те, що сталося потім — неймовірно!

Дейв і Кейт з Квінсленда дуже хотіли завести дітей, але, на жаль, довгий час у них нічого не виходило. І лише після декількох років безплідних спроб сталося довгоочікувана і радісна подія — Кейт завагітніла! УЗД показало, що це була двійня: хлопчик і дівчинка. Вагітність протікала нормально, але раптом почалися передчасні пологи …

Термін був дуже раннім: всього шість з половиною місяців. Джеймі народився першим , його сестра Емілі пішла за ним через дві хвилини.

«Джеймі зовсім тихо з’явився на світло, — згадує мати, — а Емілі — з гучним криком … Там було близько 20 чоловік в кімнаті, і всі вони стовпилися навколо Джеймі. Атмосфера була не дуже гарна …

Доктор присів на край лікарняного ліжка і запитав пару, дали вони вже ім’я малюку. Потім він повідомив їм, що медицина не в силах ще щось зробити для порятунку Джеймі.

«Я бачила, як він задихається, але лікар сказав, що все вже марно. Я взяла Джеймі у лікаря, і попросила всіх залишити нас, щоб попрощатися. Йому було холодно, і я просто хотіла зігріти малюка », — розповідає мати.

«Ми намагалися так багато років завести дітей, і я відчувала себе винуватою … Я просто хотіла обійняти малюка, я розгорнула його і веліла чоловікові теж зняти сорочку і забратися в ліжко. Я знаю, це звучить безглуздо, але я не збиралася легко здаватися ».

«Ми намагалися переконати немовляти залишитися з нами: розповіли, як його звуть і що у нього є сестра-близнюк, про те як важко нам було дійти до зустрічі з ним …Потім він відкрив очі. Він почав дихати і вхопив палець Дейва. Якби ми дозволили лікарю вийти з ним з палати, Джеймі не було б з нами! »У люблячих обіймах матері і батька цей крихітний хлопчик почав рухатися, і його дихання стало сильніше. Медперсонал кинувся знову на допомогу і разом вони повернули дитину до життя.Примітно, що з самого моменту народження у Джеймі більше не траплялося жодних проблем зі здоров’ям. Він абсолютно нормальна дитина! батьки дуже побоювалися, що у нього розвинеться ДЦП внаслідок кисневого голодування, але цього не сталося.

Сьогодні Джеймі і Емілі вже п’ять років, і батьки тільки недавно розповіли їм цю чудову історію порятунку.

«Емілі залилася сльозами, вона була дуже вражена, і почала обіймати Джеймі,» — розповіла Кейт.

Сімейство створило спеціальну інтернет-спільнота імені Джеймі, яке збирає кошти для Фонду Miracle Babies — організації, яка підтримує недоношених та хворих новонароджених дітей.А щасливий батько Дейв готується до благодійного триатлону Ironman: це заплив на 3,8 км + 180 км на велосипеді + марафон

Джерело

Share