Лікуйся…. Хамку Геращенко різко поставили на місце, нагадавши про її “тернистий” політичний шлях

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко написала допис у Facebook, у якому грубо висловилася стосовно депутатів Альони Кошелєвої та Валерії Заружко. У відповідь нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий заступився за своїх колег та опублікував звернення до заступника голови парламенту.

“Звинувачувати когось нібито у некоректній поведінці, а самій опускатися – першому віце-спікеру – до відвертого хамства по відношенню до колег, щодо яких член президії парламенту мала б бути прикладом. А лікуйся краще сама!”, – пише парламентар.

За його словами, Геращенко, яка постійно говорить про права жінок, при цьому принижує вагітну Кошелєву та багатодітну матір та переселенку з Донбасу Заружко.

У відповідь на те, що Ірина Геращенко написала, що головне завдання жінок-членів фракції РПЛ – це “ходити хвостиком за вождем”, Андрій Лозовий нагадав віце-спікеру про її “тернистий” політичний шлях і роль у політиці.

“А тепер про головне. Про «ходити хвостиком за вождем». Схоже, єдність і родинність нашої команди викликає у тебе заздрість. Тобі це не зрозуміти. Бо кожні вибори ти завжди йшла від іншої партії. І завжди зраджувала.

Зрадила Ющенка, який зробив тебе людиною і привів у парламент – ще у позаминулому скликанні пішла у ворожу до нього групу всередині НУНС за гроші одного з олігархів (якого сама потім через роки “мочила” за командою Порошенка).

Зрадила Кличка, який дав тобі другий шанс, взявши у список, сформований переважно з нових людей. Зрадиш і Порошенка – певен, на наступний день, відколи він перестане бути президентом. Будеш бігати і ходити хвостиком за тим, кого проситимеш взяти в список. Може, і за Ляшком. Тільки ж він, мабуть, згадає”, – закінчив нардеп від РПЛ.

Источник

Share