Лукашенко несnодівано підтримав одного кандидата: «Рейган теж був актором» (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не сумнівається в тому, що актор і шоумен Володимир Зеленський зможе впоратися з роллю глави України.

Слова Лукашенка процитував CTVBY.

Лідер сусідньої країни не зміг залишитися осторонь від обговорення перспектив Володимира Зеленського на посаді президента України. Шоумен вже вийшов до другого туру за підсумками голосування, і незабаром побореться з чинним главою України Петром Порошенко за президентський пост. Олександр Лукашенко вважає, що Володимиру Зеленському ця роль може ідеально підійти.

Олександр Лукашенко виступив на підтримку Володимира Зеленського

«Зеленськоrо дубасuти вже почали і в Росії – актор, актор. А що, актор не може бути президентом? Він Рейган був президентом – він актор. Що вирішує в Україні президент без парламенту? Це вдавалося Порошенко домовитися. Була своя фракція в парламенті і ще вони якось викручували щось. Чи стане там Петров, Зеленський, Сидоров. Все вирішиться на парламентських виборах, а там розкид великий », – пояснив свою позицію Олександр Лукашенко.

Cлова Лукашенка про Зеленського дивіться з 4 хв.

Варто зазначити, що до слів політика, якого називають «останнім диктатором Європи», цілком можна прислухатися. Олександр Лукашенко займає свій пост не перше десятиліття, примудряючись лавірувати між інтересами Росії, Західних країн і потребами рідній Білорусі. Ті ж Росія нерідко говорять про Білорусь в захоплених тонах і з придихом, відзначаючи порядок, який навів у країні Олександр Лукашенко. Зрозуміло, не всі білоруси задоволені його правлінням, проте президент уславився далекоглядним і навіть мудрим політиком.

Джерело

Share