Лукашенко пішов на нову підлість по Україні: В Білорусі заявили про повну зупинку всіх поставок в нашу країну – говорять тимчасово

Концерн «Белнефтехим» прийняв рішення тимчасово обмежити експортні поставки нафтопродуктів після того як білоруські нафтопереробні заводи (НПЗ) почали отримувати неякісну нафту з Росії. Про це повідомляє БЕЛТА . Таку заяву зробив заступник голови концерну «Білнафтохім» Володимир Сизов на засіданні оперативного штабу з контролю за ситуацією щодо постачання нафти. Він підкреслив, що «з урахуванням проведення посівної кампанії, необхідності забезпечення внутрішнього ринку, наявних ризиків з переробки сировини з погіршеним якістю нами прийнято рішення про тимчасове обмеження поставок нафтопродуктів по експортних напрямках».

Припинення поставок з Білорусі вже підтвердив трейдер одного з найбільших імпортерів білоруських нафтопродуктів в Україні. Нагадаємо, що в 2018 році частка білоруського дизпалива в балансі українського ринку склала 33 відсотки.

Раніше стало відомо, що РФ може заборонити Білорусі перепродувати російську нафту. На реекспорт нафти і нафтопродуктів, які поставляються з Росії в Білорусь, можуть накласти заборону. Зараз річний баланс поставок нафти з Росії в Білорусь становить 24 мільйони тонн, але за фактом купується 18 мільйонів тонн. Решта 6 мільйонів перетамажіваются. Крім того, Росія заборонила експорт нафти в Україну . Уряд РФ заборонив експорт в Україну російської нафти і нафтопродуктів. Таку заяву зробив прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, говорячи про запроваджені Україною обмеженнях для РФ. Він зазначив, що «встановлюється заборона на експорт в Україну російської нафти і нафтопродуктів».

Джерело

Share