Луценко й Савченко влаштували перепалку в комітеті: Жуйте гранати

Генеральний прокурор Юрій Луценко та депутат Надія Савченко зчепилися в словесній перепалці на засіданні комітету Верховної Ради.

Луценко в заключному слові перед голосуванням сказав, що визволяв би усіх українців із російської вязниці, незалежно від наслідків, але:

«Не треба мене, Надю, лякати тим, щоб я пам’ятав про близькість смерті. Я в неї був на 31-й день голодування – і я знаю, що це таке. Тільки я тоді скинув 23 кілограми і отримав 16 дірок в шлунку, а ти вийшла напомпована російською пропагандою про зброю на Майдані, про гроші на Майдані».

«Та ні, я була на Майдані і бачила твої злочини!», – заявила Савченко.

«Я Вас не перебивав. Жуйте гранати», – заявив Луценко (раніше на засіданні Савченко витягнула два плоди граната).

Він нагадав історію: у 1939 році в Австрії 30 перевдягнених фашистів захоплювали урядовий квартал – прем’єр-міністр помер від рани, але капітуляцію не підписав – а за 4 роки почалися «звірства і вбивства мільйонів людей».

Савченко прокоментувала: «Може, Вам краще викладати?». Луценко відповів: «Далека ця історія для вашої освіти, Надя, окей?»

«Згадайте Крим – з чого він почався?», – продовжив генпрокурор. Савченко перебила: «З того, що ви портфелі ділили!». Луценко нагадав: «Захопили урядовий квартал і проголосили відділення від України».

«Донецьк і Луганськ з чого починався? З того, що перевдягненні демагоги, які розповідали про те, що вони не згодні з київською «хунтою», яка зброєю захопила владу, що ви щойно теревенили нам, – почали захоплювати органи влади. і тепер ми маємо 10 тисяч трупів тільки з військової сторони! А скільки убито цивільних!..», – заявив генпрокурор.

Савченко обурилася: «Але ті, хто казав «кулю в лоба» тільки живі!».

Луценко повторив: «Я вас не перебивав, жуйте гранати».

Нардеп вигукнула: «Можу поділитися! А може, метнути?».

Share