Мабуть ви вже бачили, що Вахтанг Кікабідзе опублікував просто вибухову для росіян фотографію. Так ось. Вату рве на частини від позиції…

Пост блогера Yakiv Bryl подаємо мовою оригіналу:

“Мабуть ви вже бачили у фізбуку, що “…Вахтанг Кикабидзе опубликовал просто взрывную для российского мракобесия фотографию, на которой, как видите, он и Степан Андреевич.
Повідомляє https://prefiksblog.co.ua/

Так вот. Вату, в том числе и грузинского происхождения, рвет на части от позиции Вахтанга Константиновича. Российская проститутка грузинского происхождения (простите, друзья грузины) журнаглистка Тина Канделаки прокомментировала эту фотографию и назвала Кикабидзе “позором Грузии”.

«Сбылась мечта грузина! Позор всей Грузии! Побирается, где нальют!», – написала Канделаки (пост уже удалён).

Це просто пояснюється. Будь-який справжній Народ завжди поважає волю інших Народів до самозбереження і опанування своєї долї.

Натомість для імперської манкуртії, яку і народом неможливо назвати, бо то “новая історічєская общность” вже безродної біомаси, такі прояви взаємоповаги між Народами, завжди є кинджалом у спину, ломом у лупу та дустом в горлянку.

Бо саме етно-культурна ідентичність Народів — смертельна отрута для імперії.

Практичний висновок із ситуації: Якщо бажаєте дієво і безжально познущатися над імперською манкуртнею, педалюйте цю тему.”

Джерело

Share