Макрон в ш0ці від Зеленського: що сталося у Франції (ВІДЕО)

Кандидат в Президенти України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона.

Відзначається, що Макрон і французькі партнери були в приємному ш0ці від програми Володимира Зеленського та його прагнень до успіху своєї країни.

Відповідне відео оприлюднили в групі «Команда Зеленського» в Facebook.

«Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона. Лідер Французької Республіки прийняв кандидата в президенти України у своїй резиденції – Єлисейському палаці в Парижі », – сказано в повідомленні.

Авторитетне французьке видання Le Monde пише, що Зеленський поспілкувався з Президентом Франції в дуже теплій обстановці і що Президент Франції залишився приємно здивований після зустрічі з кандидатом в Президентом України.

«Можлuвий майбутній лідер України склав про себе дуже приємне враження. Французькі партнери залишилися задоволені після зустрічі з Володимиром Зеленським »- пише Le Monde

Також наголошується, що Володимир Зеленський гідно представив країну і поспілкувався з партнерами про кредити МВФ, про інвестиційний клімат в Україні.

Зеленський запевнив, що всього за рік він і його команда зможуть кардинально змінити інвестиційний клімат в Україні, що дуже добре позначиться на французький бізнес, який готовий інвестувати в Україну.

джерело 

Share