“Мені жаль нового президента”: Кучма проголосував на президентських виборах

За словами другого президента України Леоніда Кучми, новому главі держави потрібно залишатися чесним і порядним.

Другий президент України Леонід Кучма разом із дружиною проголосували у другому турі президентських виборів, повідомила у Facebook спікер Кучми Дарка Оліфер, пише Гордон.

“Згадуючи попередні роки і те, що дістанеться із завтрашнього дня, після інавгурації, новому президенту, то мені його трошки навіть жаль. Добре розумієте: війна, якій не видно кінця, розділена Україна, економіка на грані дефолту – не буду перераховувати все, які проблеми ще існують, бо під час виборчої кампанії вони були всім добре відомі”, – заявив Кучма.

За його словами, майбутньому президенту потрібно менше обіцяти і більше робити.

“Бо ми з вами бачили сьогодні – те, що обіцяли колись під час виборчої кампанії і з чим через п’ять років прийшли, який результат отримали. Тому це головне – бути чесним і порядним перед своїм народом. І дійсно, не дай Господь Бог, щоб він із цього шляху звернув у тому, що він обіцяв під час виборчої кампанії. Бути чесним і порядним перед людьми – це буде головним для того, щоб за ним пішли люди. Бо якщо буде довіра до нього, то і справи будуть вирішувати не так, як вони вирішувалися до сьогоднішнього дня”, – додав Кучма.

Джерело

Share