Мережа гуде! Зеленський розповів, що буде з мовним законом

Шоумен та переможець першого туру виборів Володимир Зеленський пояснив, що буде з законом про державну мову, який зараз знаходиться на розгляді в Раді Про це він розповів в інтерв’ю журналістам. Зокрема, співрозмовник поставив наступне питання: “якщо ви станете президентом і коли Рада прийме мовний закон, який застопорився, ви ще підпишете?”. Новоспечений політик Володимир Зеленський пояснив, що цей закон, в першу чергу, необхідно глобально вивчити. “Дивіться. По-перше, його треба глибоко вивчити. Потім я хочу дізнатися думку громади щодо цього закону”, – зазначив шоумен і нагадав, що влада повинна спілкуватися з людьми і пояснювати їм нюанси впроваджених урядом реформ. Крім цього шоумен зазначив, що має намір спілкуватися з людьми через соціальні мережі незважаючи на те, що цей канал зв’язку релевантний лише для 60% населення. “Знаєте чому? Мені не потрібна ця статистика. Мені сказали, що до нас не прийде на вибори молодь, і я програю. Я про перший тур, я не кажу про результати виборів… Ми в це не повірили. Ми знайшли формат комунікації з людьми, і від шести-восьми відсотків до великого телевізора… Іноді є якісь рішення в житті, коли ти знаєш, що вони правильні, і знаєш, що суспільство може відвернутися. Може відвернутися. Це серйозні рішення. І тут може бути питання: що з цим робити? Але дай людям… Чому ми говоримо про Європу, НАТО і про референдум? Коли люди будуть готові, тоді тільки референдум”, – стверджує він.

Також Володимир Зеленський заявив, що хоче перетворити Україну на “електронну країну”, про що йдеться в його передвиборчій програмі.

“…Тому що я вважаю, що так комунікувати повинні всі топові менеджери країни. Люди повинні в будь-який момент в телефоні поставити запитання чиновнику. Це не важливо, там у нього може бути служба, яка дивиться, відповідає одна людина не впорається з таким прийомом інформації. Але якщо ти міністр інфраструктури… Я не можу знати, що на такій дорозі діра, я не можу знати, але я міністр, я дам по шапці будь-кому, у будь-якому регіоні, якщо я буду знати. Я не знаю, хлопці, чи доб’ємося ми всього цього за п’ять років, якщо ми виграємо. За п’ять років, тому що це моя позиція – ми приходимо на п’ять років”, – підсумував шоумен

Джерело

Share