«Ми не станемо на коліна! І не хочемо бачити такого Верховного Головнокомандувача ЗСУ!» (відео)

#ценешоуцевійна деякі мене питають, чому ти за Пороха , а не за ЗЕ? Якщо ЗЕ вийграє то військові покинуть фронт або армію?

Так ось моя відповідь:

Я , старший сержант Ростислав Леонов вступивший в війська з 12.10.2011 79ОАЕМБрпо теперешній час 79одшбр пройшов всю війну в складі мінометної батареї і славної крилатої піхоти летючого батальйону Майка, був в боях за красний лиман, ямпіль, слов’янськ, кпвв довжанський, державний кордон з росією так званий «южний котел» ,оточення, прорив через переправу, рейд, ДАП, водяне , логвінове, і т.д. довго можу рахувати, там загинули мої два кращих друга (і десятки побратимів яких я любив і поважав, всі вони мені друзі, але життя дає лиш одного друга на все життя, а в мене їх було два і я їх втратив.. і я не можу просто покинути цю прокляті війну через те що хтось там стане президентом і мої амбіції згаснуть, ні такого не буде, по перше я патріот своєї землі, по друге в мене свої рахунки з окупантами.

З війська не піду , зі мною Хорол і Тор, ми разом будемо мститись за наших побратимів, і я їм довіряю. А коней на переправі не міняють… не хочу шоу голобородька , не хочу маларосіїї , не хочу втрачати друзів, не хочу щоб на моєй землі йшла війна, хочу мира ,дітей , європейську країну , крим і донбас в складі України, лідера Президента а не шута». (Текст опублікований без змін!)

Джерело

Share