“Ми повинні провести військовий парад”! Гройсман доручив знайти кошти на парад до Дня незалежності!

Глава Кабінету міністрів України Володимир Гройсман доручив підрахувати вартість проведення військового параду на День незалежності.

Про це він сказав в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Прем’єр-міністр зазначив, що підтримує ініціативу президента Володимира Зеленського про направлення 300 мільйонів гривень на премії українським військовослужбовцям.

«З приводу проведення параду. Я вважаю, що пропозиція президента (щодо спрямування коштів військовим, – ред.) Абсолютно правильне, я його підтримую. Для нашого уряду питання фінансового забезпечення українського воїна був одним з пріоритетних », – зазначив глава уряду.

При цьому він наголосив на необхідності проведення військового параду 24 серпня.

«Ми повинні провести і військовий парад на 24 серпня. Цей парад повинен бути парадом гордості, доблесті, гідності нашого українського народу. Вважаю, що під час цього параду мільйони українців можуть засвідчити свою повагу до українських героїв », – сказав Гройсман.

Прем’єр зазначив, що парад до Дня незалежності можна провести не за рахунок соціальних виплат.

«Я б хотів сьогодні доручити міністрові фінансів, міністрові оборони ретельно порахувати вартість проведення параду, джерела фінансування. У мене є думки з цього приводу, де ми знайдемо кошти не за рахунок соціальних виплат … Ми вирішимо два питання – ініціативу про підвищення виплат і проведення параду не за рахунок соцвиплат. Ці пропозиції будуть надані президенту, і президент прийме остаточне рішення як верховний головнокомандувач », – підкреслив глава Кабміну.

Нагадаємо, раніше глава Верховної ради України Андрій Парубій закликав вийти на Хрещатик в День незалежності, щоб вшанувати захисників України.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня незалежності України не відбудеться. Він зазначив, що в цьому році гроші, які були виділені на проведення військового параду, будуть перераховані українським військовим.

Джерело

Share