“Ми вторглися в Україну”: в Москві нарешті пролунала правда

У центрі Москви пролунали слова, які навряд чи хтось сподівався почути від росіянина

Як відомо в неділю 9 вересня у багатьох російських містах пройшли мітинги проти підвищення пенсійного віку, які були організовані опозиціонером Олексієм Навальним – пише ZNAJ

Як інформував опозиційний телеканал “Дождь”, ще за кілька днів до мітингів сам Навальний був затриманий, але, незважаючи на це, тисячі людей вийшли на акції протесту в багатьох містах.

Крім Навального напередодні мітингів у Москві серед інших організаторів затримали і опозиційного політика Володимира Мілова. За кілька днів до цього політик закликав людей прийти на акцію протесту і виголосив слова, які навряд чи хто сподівався почути від росіянина.

В центрі російської столиці Мілов відкрито заявив, що РФ вторглась в Україну і вбила там тисячі людей. Політик рішуче виступив проти дій Путіна в Україні, зазначивши при цьому , що для самих росіян “Путін приготував росгвардію”. Мілов також назвав війну в Україні ганьбою, від якої росіяни ніколи не відмиються.

“Більше 10 тисяч рублів на місяць ви платите цим людям у вигляді податків і поборів. На що вони йдуть? Давайте подивимося. На війну в Україні. Ми вторглися до сусідньої держави, вбили там тисячі людей. Ось ця зенітна бригада 53-тя, яка збила малайзійський боїнг з 300 безневинними людьми – ви думаєте, хто її оплачує? Моторолла з Гиркин чи що? Ні! Це ми її з вами оплачуємо! ми ніколи від цієї ганьби, чесно кажучи, не відмиємося. Ні війні! ”

 

Share