«Ми втратили Київ»: в Росії люди масово вийшли на мітинг, заявивши про повернення Русі

Сьогодні, 20 січня, в Російській Федерації, в Москві, люди вийшли на мітинг через ситуацію з Курильськими островами, передає replyua.net з посиланням на Інтерфакс. Росіяни висловили свою думку щодо передачі російській території Японії, зазначивши, що сьогодні, вийшовши на вулицю вони вимагають від влади одного – провести референдум з приводу територіальної цілісності Росії.

Жителі Москви вийшли на мітинг з гаслами «Руки геть від Курил», «Досить розпродавати Росію», «Віддаємо Путіна замість Курил». За попередніми даними, всього на Суворовської площі зібралися від 300 до 2000 росіян.

У той же час стало відомо, що дана акція протесту була узгоджена з владою столиці РФ. Зокрема, мітинг організували партії «Лівий фронт», «Партія справи», «Громадянська солідарність» та інші. Кілька людей були затримані за нацистські висловлювання.

«Підкреслю, що наш мітинг не націоналістичний, а цивільний, за нормальні відносини з Японією, але без торгівлі землями», – підкреслив лідер «Лівого фронту» Сергій Удальцов. Крім цього, своєю заявою відзначився відомий священик Російської православної церкви, протоієрей Всеволод Чаплін, який закликав захопити Київ.

«Росія занадто довго відступала. Кримстав хорошим прикладом контрнаступу, але цього мало. Ми втратили нашу столицю стародавньої Русі – Київ – в результаті настання ворожих нам сил, але повинні його повернути. Змінюються методи ведення війни з Руссю, а й ми повинні мінятися, щоб перемогти! »- висловився він.

1

1

Джерело

Share