“Ми втратили Україну, тепер вже точно”, – у пропагандистки РФ Скабєєвой в прямому ефірі сталося прозріння

Одіозна російська пропагандистка Ольга Скабєєва істерично відреагувала на намір України ухвалити гучний мовний закон.повідомляютьhttps://infofakt.com.ua/

Вона заявила, що ця подія ознаменує остаточну втрату нашої країни Росією. Бурхливими обуреннями з цього приводу пропагандистка вибухнула в ефірі програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.

“Отже, освіта — українською мовою, захворів — викликаєш швидку тільки українською мовою! Товариші, громадяни, панове, ну, такий висновок — Україну ми втратили, тепер уже точно і офіційно!” — істерила Скабєєва.

Як повідомлялось, обурюючись з приводу нібито заборони російської мови в Україні, Скабєєва зганьбилася в прямому ефірі. Вона назвала роман письменника Михайла Булгакова “Біла гвардія” “Молодою гвардією” і засудила, що театральні постановки за ним будуть показувати українською мовою.

У студії у топ-пропагандиста Кремля Володимира Соловйова також влаштували бурхливу дискусію про мовний закон, який має ухвалити Верховна Рада України. Рупори путінського режиму побачили в ньому ознаки тотальної заборони російської мови навіть на побутовому рівні.

1

Джерело

Share