Молодець, що не побоялася сказати! Ось хто замовив Супрун! Корчинська назвала олігарха, який стоїть за відстороненням Супрун

Уляна Супрун своїми реформами підійшла межі, яка не повинна дати повернутися до радянської системи охорони здоров’я, тому її вирішили відсторонити.Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань охорони здоров’я Оксана Корчинська.

Пані Корчинська вважає, що відсторонення пані Супрун відбулося саме зараз, тому що вона зробила перший етап реформування медицини, який цікавив всіх. Водночас, 1 січня 2020 року повинен був запускатися найбільш коштовний і найвідповідальніший етап реформи – це вторинна і третинна медицина, на що потрібно 5% ВВП.

«Це шалені гроші, але їх треба мати, бо інакше реформа не відбудеться. Тому краще на цьому етапі прибрати Уляну Супрун, ніж розуміти що попереду ще більші випробовування. Уляна підійшла до ситуації переходу рубікону, який не повинен дати повернутися до совдепівської лжесистеми, яка за Конституцією називалася безоплатною медичною допомогою, що є брехнею», – пояснила гостя програми.

Оксана Корчинська переконана, що за рішенням суду, який відсторонив Уляну Супрун від виконання своїх обов’язків, стоїть Ринат Ахметов, а Ігор Мосійчук в цьому випадку є лише виконавцем.«Не секрет, що справжнім босом «Радикальної партії» є Ахметов і його команда. У «Радикальній партії» питаннями охорони здоров’я займається Тетяна Бахтеєва – наближена людина Рината Ахметова. Це людина знана десятиліттями в Україні десятками компаній-монополістів продажу медичного обладнання, лікарських засобів. Це наступ цієї команди», – зазначила Корчинська.

За її словами, Уляна Супрун своєю діяльністю наступила на горло всій системі, особливо тим, які впроваджували корупцію в охороні здоров’я останні 10 років. Тому її реформа змінила розстановку сил.

«Уляна Супрун і її команда завжди були ворогом «Опозиційного блоку» і всіх популістських фракцій, поза як, там є представник фарміндустрії. Вона, як функціонер, чужа нашій системі, тому що на компроміс вона ніколи не піде. Саме тому вона викликала найбільшу кількість обурення і боротьби», – переконана народна обраниця.

Нагадаємо, окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Рішення суду стосувалося позову нардепа від «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука.

Джерело

Share