Моя бабуся прожила дуже хороше і безбідне життя. Оcь що вона мені порадила, щоб удача та успіх завжди були присутні у моєму домі та житті

Ось і знову підійшли чергові вихідні, і ми, за звичаєм, їдемо в гості до моєї бабусі. Відвідуємо ми її часто, тому що вона старенька, їй вже 87 років, і нам доводиться їй допомагати і робити багато домашніх справ.

Зустрічає вона нас дуже радісно, ​​і за чашкою чаю, ми ведемо всякі різні бесіди. Джерело

Моя бабуся прожила дуже хороше і безбідне життя, спорудили з дідом добротний будинок, купили машину, а в той час такі дії вважалися дуже престижними. Виховали п’ятьох дітей, всім дали освіту, всім зробили шикарні весілля і, в майбутньому, допомагали з онуками і навіть з правнуками.

На своє золоте весілля зважилися на вінчання, закотивши при цьому, як говориться в народі «Бенкет». Я завжди дивувалася оптимізму бабусі адже все одно життя було не з легких – воєнні та повоєнні роки були тяжкими, але вона завжди говорила: “Тримайте ніс піcтoлетом, вірте і все буде добре!»

Ось і цього разу переробивши купу домашніх справ ми сіли за стіл пообідати, попити чайку й поговорити про життя, що бабуля дуже любить робити.

Розповівши нам чергову захоплюючу історію зі свого життя, вона запитала як у нас справи, і чомусь їй здалося, що ми «повісили свій ніс». Ми їй відповіли, що начебто все нормально, живемо, працюємо на знос, виховуємо пацанів, все як у всіх, тільки ось удача нас не завжди переслідує як хотілося б.

На це бабуся відповіла, що ніколи удачі не буде в скигліїв, і щоб ми ніколи і не кому не скаржилися, тому що чим більше це робиш, тим далі удача тікає.

Також вона сказала, що всі успіхи і невдачі йдуть з власного будинку і любити його треба нарівні зі своїми дітьми, адже це теж ваше дітище, ви ж його зробили і облаштували як вам потрібно.

А ще сказала що дасть нам деякі поради щоб удача й успіх повернулися в нашу сім’ю і вже не покидали нас

«Я сама дотримувалася цих рад все своє життя і до сих пір їм не зраджую, і вважаю що ми з дідом можемо послужити вам прикладом. А найголовніше підійти з вірою і тоді все буде добре! »

Мене так зворушила ця ромова, що я кинулася обіймати бабулю і навіть розплакалася, при цьому вже сама попросила дати ці життєві рекомендації.

Ще вона запитала про те, чи зрозуміла я, що вона вже кілька порад дала під час бесіди? Я задумалася, і мене осінило, я їй відповіла: «Так бабусь перша це ніколи нікому не скаржитися на життя, і друга це любити свій будинок як своє рідне дітище і тоді енергетика будинку буде притягувати до себе удачу.»

«Ось і молодець, я завжди знала що в тебе гострий розум і геніальна логіка. А тепер слухай ще дещо »відповіла вона мені.

1) Щоранку, вставши з ліжка, перше, що ви зробите, це підійдіть до вікна і розкрийте штори, а якщо є можливість то відкрийте і вікна.

Ранкове світло проникаюче в будинок несе за собою початок нового, і разом з ним буде надходити енергія удачі. Але як тільки настає вечір обов’язково штори запахніть, темну енергетику в свій будинок запускати не потрібно.

2) Обідній стіл ні в якому разі не повинен бути з гострими кутами, вони повинні бути закругленими. Тому при покупці столу, обов’язково зверніть на це увагу. Як сказала бабуся: «Гострих кутів у нас і так в житті вистачає».

3) Вікна і дзеркала в будинку повинні завжди бути ідеально чистими, щоб не перешкоджати проникненню удачі в будинок.

4) Сміття і відро для сміття повинно завжди бути закритими, щоб наші відходи не змішувалися з удачею, так як всі ми знаємо що удача дуже примхлива, і якщо щось буде не по її характеру, то вона швидко від нас може відвернутися.

5) Для залучення грошового потоку просто покладіть біленьку монетку під поріг, і в обов’язковому порядку, коридор тримайте в чистоті, щоб нічого не заважало потоку грошової енергії заходити в будинок.

Ось такі ось поради мені дала моя улюблена бабуся.

Share