“Моя персона там була б значно ефективніша”: Парасюк зробив гучHну заяву про свою кандидатуру на пост губернатора Львівщини

Народний депутат Володимир Парасюк, який запам’ятався у Раді тим, що з ноги вдарив по обличчю генералу СБУ Василя Пісного, заявив, що не проти очолити Львівську ОДА. Про це повідомляє Громадське.

Як заявив народний депутат Володимир Парасюк, інформацію про те, що він може очолити Львівську ОДА після відставки Олега Синютки поширювали у ЗМІ, однак до нього така пропозиція ще не надходила.

– Я теж читав, але я не можу зараз підтвердити чи спростувати. Я такої інформації просто не маю. Не знаю, хто запустив це в засоби масової інформації, але я б подумав. Це є певний обсяг роботи, який можна показати. Я думаю, що моя персона там була б значно ефективніша, ніж у Верховній Раді, – сказав Володимир Парасюк.

Нагадаємо, самовисуванець Володимир Парасюк в 2014 році переміг на виборах до Верховної Ради у 122 виборчому окрузі (Яворівщина та Жовківщина).

Окрім сутички з генералом СБУ, Володимир Парасюк влаштував бійку з депутатом Олександром Вілкулом та пошкодив машину останнього. Бійка між Парасюком і Вілкулом сталася в будівлі телеканалу «112 Україна». Після завершення ефіру Парасюк дочекався під студією свого опонента і завдав удару по голові. Депутатів розняла охорона. Пізніше Парасюк пошкодив автомобіль Вілкула, який перебував на парковці телеканалу, і влаштував словесну перепалку з водієм автомобіля.

Джерело

Share