“Можливі навіть і заморозки”: синоптики розповіли, якою буде погода найближчим часом

Погода в Україні залишатиметься прохолодною ще майже тиждень.

Погода в Україні в найближчий тиждень очікується прохолодна, дощова і нестабільна. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко в своєму блозі на сайті opinionua.com.

Погода знову поверне в бік тепла тільки після 18 квітня. До цього в Україні очікується низька температура повітря, дощі, погрожуй і місцями штормовий шквальний вітер. На початку наступного тижня, за прогнозом Діденко, можливі навіть заморозки.

“На початку наступного тижня, 15 і 16 квітня, в нічні години в західних областях України та на півночі можливі заморозки. Загалом переважатиме прохолодна погода з температурою повітря в межах +10 +14 градусів. Дощі в понеділок і вівторок пройдуть тільки на сході і півдні України “, – повідомила синоптик.

У середу, 17 квітня в Україні встановиться суха погода, трохи покрапає ​​тільки на півдні, а в четвер, 18 квітня, почнеться потепління.

“17 квітня волога погода очікується на півдні, а 18 квітня всю Україну охопить сонце, підніметься температура повітря на 2-5 градусів. З цікавих метеонюансов – 16 і 17 квітня пориви вітру можуть досягати штормових”, – зазначила синоптик.

У столиці на наступному тижні буде сухо, але прохолодно, а потепління очікується в другій половині тижня.

“На наступному тижні в Києві буде переважати суха сонячна погода з поступовим підвищенням температури повітря до +12 +15 градусів”, – розповіла Діденко і додала, що така нестабільна погода характерна для весняної пори.

джерело

Share