Можуть вести “нескинченний” бій : ЗСУ отримали нові танки

Харківський бронетанковий завод модернізував більше сотні українських танків Т-64.

Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”, опублікувавши бойові випробування військової техніки (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини), пише Обозреватель.

“За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року з минулого року серійно постачається до Збройних сил України”, — йдеться у повідомленні.ї

Відомо, що при модернізації до бойової машини додали сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Також в оновлених танках використовується тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання і знищення противника вогнем 125-мм гармати в будь-який час доби і за будь-яких погодних умов.

Крім того, Т-64 також отримав новий динамічний захист, який значно підсилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним і бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу “ударне ядро”.

Танки також оснастили новими цифровими радіостанціями “Либідь К-2РБ”, які забезпечують надійну захищеність від перешкод і перехоплення зв’язку на дистанції до 70 км.

Джерело

Share