Мужчина переселенки из Донбасса жестоко избил журналиста за просьбу разговаривать на украинском языке

У Прилуках Чернігівської області побили журналіста Сергія Трушкіна.

Напали через те, що в магазині попросив обслуговувати українською мовою. Чоловік отримав забої обличчя та крововилив в око. Про це повідомив сам Трушкін у Facebook, пише expres.ua.

«За прохання спілкуватися українською мовою у відділі Центрального гастроному продавчиня викликала свого чоловіка, який в центрі міста посеред білого дня здійснив напад і розсік мені обличчя», — написав журналіст.

Над бровою та під оком йому наклали шви. Також медики підозрюють перелом носа. Журналіст зазначив, що продавчиня, яку він розлютив своїм проханням, є переселенкою з Донбасу. «Потрібно, щоб не зам’яли справу. Поліцейські в машині пропонували «домовитись», а той, хто нападав, погрожував, що «знесе голову», — додав Трушкін у коментарях до посту.

Пряма мова
«На мене здійснили напад. Знаходжуся в поліції Прилук. За прохання спілкуватися українською мовою у відділі Центрального гастроному продавчиня викликала свого чоловіка, який в центрі міста посеред білого дня здійснив напад і розсік мені обличчя. Їду в лікарню.

UPD. Діагноз. Забійна рана лівого надбрів’я і лівої вилиці. Крововилив в око. На надбрів’ї та під оком наклали шви. Є підозра на те, що зламано ніс.

Завтра — дообстеження, оскільки сьогодні в лікарні немає відповідного спеціаліста.

UPD1. Завітав до міської ради. Якраз на виході зі своїх кабінетів зустрів Голову міста і першого його заступника. Проілюстрував, що може статися у нашому місті за прохання обслуговувати українською.
Заступник голови обіцяв узяти справу на контроль.

UPD2. Око потихеньку запливає величезним набряком. Лежу. Вживаю заходів, які порадили лікарі.

Дякую всім за величезну підтримку! Кожне слово — цінне.»

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.