На Одещині затримали банду “тяжко хворих” іноземців, які викрадали людей

На Одещині правоохоронці затримали членів організованої озброєної банди викрадачів, створеної за етнічною ознакою. Як повідомив перший заступник глави Нацполіціі В’ячеслав Аброськін, до складу банди входили вихідці з Кавказького регіону.

Члени цієї озброєної банди спеціалізувалися на викраданні та незаконному позбавленні волі громадян з метою вимагання за їх звільнення викупу в особливо великих розмірах. Одним із злочинів, скоєних бандою, Аброськін називає викрадення людини у листопаді 2017. За звільнення заручників у його рідних 200 тис. доларів.

“На теперішній час в результаті вжитих заходів працівниками Департаменту карного розшуку під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області встановлено та затримано п’ять безпосередніх виконавців злочину, четверим судом обрана міра запобіжного заходу арешт, а деякі терміново виявилися «тяжко хворими»”, – повідомив чиновник.

Також, за словами Аброськіна, правоохоронці провели понад тридцяти обшуків за місцями реєстрації та фактичного проживання підозрюваних, транспортних засобів вищевказаних осіб, а також місць утримання злочинцями потерпілих.

У ході обшуків виявлено та вилучено речові доками по справі, транспортні засоби та безліч різної зброї: кулемет, автомат, пістолети, гранати та ін.

 

Share