“Найкращий подарунок на 8 березня!”: Королевська закликала кандидатів знятися з виборів на користь Бойка

У Донецькій області відбувся з’їзд жінок України, участь в якому взяли понад 700 жінок-лідерів з усіх регіонів країни.

Як повідомляє прес-служба “Опозиційної платформи – За життя”, учасниці з’їзду звернулися до всіх кандидатів у президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь єдиного опозиційного кандидата від Південного Сходу. Жінки також прийняли резолюцію, де викладені їх головні вимоги – досягнення миру і соціальний захист людей, – передає Інтерфакс-Україна.

“П’ять років війни навчили нас об’єднуватися, діяти, будувати мир! Разом з жінками-лідерами України ми розробили жіночий мирний план, більшість пунктів якого лягли в основу резолюції ПАРЄ по Україні. Ризикуючи життям, жінки здійснили понад 100 гуманітарних місій в зони активних бойових дій на сході України, де надали гуманітарну, юридичну та психологічну допомогу понад 30 тисячам дітей і мирних жителів”, – підкреслила ініціатор Національної платформи “Жінки за Мир” Наталія Королевська.

Учасниці з’їзду закликали всіх кандидатів в президенти наслідувати їхньому прикладу, заради якнайшвидшого повернення миру до України.

“Сьогодні жінки, що представляють всі регіони країни, звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом об’єднати зусилля, відкласти в сторону всі політичні амбіції, суперечності і зняти свої кандидатури на користь єдиного кандидата Юрія Бойка, який має найвищий рейтинг і шанси на перемогу, щоб якомога швидше повернути мир на Донбас. Для жінок – це буде найкращим подарунком на 8 березня”, – заявила Н. Королевська.

Джерело

Share