Найєм зробив гучну політичну заяву на з’їзді Гриценка: неочікувані слова

Народний депутат із фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм виступив на з’їзді, де колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка висунули у президенти. Це сталося у п’ятницю. .

«Для мене це перший з’їзд, на якому виступаю як учасник», – заявив він і назвав Гриценка «безкомпромісною та принциповою» людиною.

Нардеп згадав про мера Львова Андрія Садового і лідера «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

«У нас є червона межа – роз’єднаність.

Скажу щиро від себе. Зараз йде багато розмов про те, щоб об’єднувалися усі сили. Відверто для мене є 3 кандидати, які мають об’єднати свої зусилля. Гриценко має найбільший рейтинг. Є Андрій Садовий, який точно дивиться наш форум. Спостерігає. Так само, як спостерігає кандидат, якого ми очікуємо, але не знаємо, піде він чи не піде, – Вакарчук.

Усе це можуть бути розмови на кухнях, коли ми один одному кажемо, за кого будемо голосувати. І ми не можемо назвати одне прізвище. Називаємо перелік. Але коли прийдемо до урни, треба обирати одного.

Я би дуже хотів, щоб на цих виборах ми перетнули цю межу. Щоб її не було. Щоб був один кандидат, який об’єднає всі зусилля», – продовжив він.

Найєм закликав «трьох кандидатів сісти за стіл».

«Дайте нам шанс проголосувати за одного», – звернувся нардеп.

«І є три ключові фігури, які, сівши за стіл переговорів і домовившись про єдиного кандидата, можуть змінити хід цих виборів – це Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та Святослав Вакарчук», – вважає Найєм.

Він пояснив ініціативу «Спільно» так:

Ми чітко розуміємо, що шанс вийти у другий тур є лише у єдиного кандидата від демократичних сил.

Просто для того щоб захистити будь-які результати будь-яких виборів потрібно щонайменше 100 тисяч людей на більше як 30 тисяч дільниць.

Медійні ресурси кожного з вищезазначених кандидатів і близько не можуть конкурувати з ресурсами Петра Порошенка, Юлії Тимошенко або навіть Володимира Зеленського.

Ми чітко розуміємо, що навіть об’єднання буде замало, щоб зрівнятися з ними по ресурсах та по людях.

Але це буде незрівняне підсилення в польовій роботі, у суспільній підтримці і це дасть можливість надолужити недостатність медійних ресурсів.

Джерело

Share