“Накопичилася огида”: Невзоров розповів чому “ополченочка” Дрюк “Вєтєрок” втікла з “ДНР”

Колишня високопоставлена терористка так званої “ДНР” Світлана Дрюк перейшла на сторону України через “огиду, яка накопичувалася” по відношенню до того, що відбувається в окупованих районах Донбасу.

Про це в ефірі радіо Ехо Москви розповів журналіст Олександр Невзоров, повідомляє Апостроф.

За його словами, незважаючи на міфологічні відмовки і легенди, які придумують пропагандисти, щоб виправдати “зраду” Дрюк, справжня причина її дезертирства набагато простіша.

“Світлана Дрюк вже сидить в Києві, в нормальному врятованому… І там розповідає про те, що насправді відбувається на Донбасі. Для цієї ситуації винайдено велику кількість міфологічних відмовок і маса міфічних легенд… Що її викрало СБУ, що вона сама попалася на приманку якогось величезного українського красеня, який закохав її в себе. Нічого подібного. Просто, наскільки я знаю – у мене хороша інсайдерська інформація, – в ній накопичувалася огида. І зараз вона цю огиду – вона багато знала, дійсно, вона багато воювала, – і зараз вона цю огиду вихлюпує в пресу, розповідаючи про те, що насправді відбувалося. Розповідає чесно про участь російських військ, про участь російських офіцерів, про підготовку танкових екіпажів”, – говорить Невзоров.

Джерело

Share