Нардепам підготували несподіваний удар! Подробиці скандального законопроекту!

Народні депутати України мають намір самі собі урізати фінансові виплати

Парламентарії прийняли за основу проект закону, в рамках якого народні обранці не будуть виплачувати гроші

Йдеться про законопроект №1035-2, в якому йдеться про те, що нардеп не отримає депутатських виплат в разі систематичних прогулів без поважної причини. За документ проголосувало 288 парламентарієм, пише 24 канал.

Депутат не отримає ні копійки, якщо за місяць або під час сесії він без поважних причин не з’явився в залі під куполом більше третини пленарних засідань або більше половини засідань комітету, до складу якого він входить.

Дані про злісних прогульників буде надавати електронна система підрахунку голосів картками і даних про облік робочого часу нардепів, які готуватиме апарат Ради.

Як ми писали раніше, в інтернет-мережі з’явилося відео, як народний депутат від фракції «Слуга народу» кнопкодавів на очах у всіх.

«Олена Копанчук натиснула на кнопку пульта сидить праворуч Рубльова о 13:32 під час голосування за законопроект про будівельні норми щодо вдосконалення нормування в будівництві (№1052)», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, телеведучий Олександр Скічко, який тепер є депутатом парламенту від «Слуги народу», потрапив в скандал завдяки своєму однопартійцю Сергію Литвиненко.

Останній пішов проти закону і проголосував замість нього на засіданні Ради.

Варто відзначити, що це не перший випадок кнопкодавства в новому парламенті. На ранковому засіданні 10 вересня під час голосування за президентський законопроект про імпічмент так само вчинив позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець з Донецької області Олександр Ковальов. Ковальов тиснув кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області – Максима Єфімова.

Глава українського парламенту Дмитро Разумков в досить різкій формі відреагував на перший факт «кнопкодавства»: «Сподіваюся, що після того, як ми приймемо всі необхідні закони, про які ми так з вами обіцяли народу України, це вже буде неприпустимо і неможливо у Верховній Раді ».

Як відомо, у президента Зеленського вже давно заявляли, що за такі порушення депутатів будуть суворо карати. Разумков навіть пригрозив недавно «рубати руки» за кнопкодавство.

Джерело

Share