Нас всіх переб’ють! Засновник “днр” влаштував істерику в мережі через міць ЗСУ

Засновник «ДНР» Олександр Ходаковський поскаржився на явну перевагу ЗСУ у військовій міці перед терористами.

Правдою про запаси бойовиків він поділився на сторінці в соцмережі. Пост екс-ватажка «ДНР» опублікував у Twitter блогер Necro Mancer.

«Мабуть, багато живе Україна – в вікно бійниці прилетіла керована ракета. Ніхто не постраждав, руйнувань майже немає – тільки осад у вигляді професійної заздрості», – написав терорист.

За словами Ходаковського, їм доводиться спати в обнімку з «недоторканним запасом» і намагатися не допускати марної трати патронів, щоб не «залишитися з голим задом».

«Якщо так справа далі піде – то нас потихеньку переб’ють, і не буде кому навіть НЗ у хід пустити. Javelin нам не потрібно – ми і з тим, що простіше, в смуток увігнати можемо. Дайте тільки», – поскаржився він.

Як стало відомо раніше, Ходаковський заявляв, що справжньою метою борців за федералізацію України насправді було «відрубати» у країни побільше території.

На його заяву звернув увагу блогер Денис Казанський.

«Так прямо і сказав – «відрубати».

Скільки років проросійські політики переконували нас, що федералізація – це благо для країни, шлях до миру і економічного процвітання. А тут раптом Ходаковський взяв і здав всю цю контору», – заявив Казанський в своєму блозі.

Він підкреслив, що гасла про федералізацію країни звучали на проросійських мітингах в Донецьку і Луганську у 2014 році, які пізніше стали непідконтрольними українському уряду.

«Хороша відповідь всім тим, хто вірить, що федералізація України могла б вирішити проблему сепаратизму і запобігти війні у 2014 році. Їм треба просто показати це відео Ходаковського. Можна уявити собі, який жах нас чекав би, якби федералістам дійсно вдалося б втілити в життя свої плани і «відітнути» у нас не тільки Донецьк і Луганськ, а й інші області…» – розповів блогер.

Казанський підкреслив, що слова Ходаковського «треба в граніті висікти на науку нащадкам».

«Щоб усвідомили раз і назавжди – якщо політик агітує за федералізацію країни, значить хоче розвалу України, штовхає країну в прірву розвалу, насильства і убогості. Чим закінчуються такі ігри в федералізацію сьогодні вже добре видно на прикладі Донбасу», – підсумував він.

джерело

Share