Навіть пенсіонерам нецікаво: кримчани бойкотували день Росії, відео ганьби окупантів

Жителі Криму без особливого ентузіазму відреагували на святкування дня Росії

У вівторок, 12 червня, коли окупанти святкували на півострові день Росії, багато площ в анексованому Криму були майже порожніми.

У мережі з’явилося відео, яке свідчить про чергову ганьбу окупантів. Його на своїй сторінці в Facebook опублікувало видання “Крим Реалії”.

На кадрах чітко видно, що, незважаючи на вихідний день, людей, на площі фактично немає. Святковий марш, який грає на всю округу, слухають виключно самотні перехожі, більшість з яких – пенсіонери.

Єдиним винятком стала площа в Севастополі, де не було так порожньо. Однак і тут кількість жителів, які вирішили відвідати російське свято, відверто не вразила.

Нагадаємо, жителі Криму зіткнулися з новою проблемою, яка не дозволяє їм купатися в морі.

Так, жителі Гурзуфа в окупованому Росією Криму скаржаться на сильне забруднення моря мазутом.

Про це на своїй сторінці в Twitter пише блогер “Кримський бандерівець”.

“Крим. Жителі окупованого Гурзуфа повідомляють про масштабне забруднення пляжів мазутом: “Через маслянисту речовину, що потрапила в воду, неможливо купатися в морі. Вона залишається на шкірі і насилу відтирається. Люди залишають пляжі”. Орки відмовилися коментувати”, – говориться в повідомленні.

Нагадаємо також, що окупаційна влада Криму буде карати людей, які відмовляються поповнювати казну анексованого півострова.

Так, підконтрольний Москві “комітет кримського парламенту з питань санаторно-курортного комплексу і туризму” планує розробити поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення за відмову платити курортний збір.

Про це заявив глава комітету Олексій Черняк.

Він зазначив, що за подібні порушення окупанти планируют штрафувати не тільки готелі, але й фізичних осіб.

Як повідомлялось раніше, за період російської окупації на території українського Криму зафіксовано серйозний економічний спад.

Про це повідомляється на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, де опубліковано аналіз космічної зйомки півострова.

«Рівень освітленості на тимчасово окупованому Криму в нічний час у 2016-му році, у порівнянні із 2012-м, говорить про зменшення рівня економічної активності. Висновки зроблені за результатами аналізу даних космічної зйомки», – йдеться в тексті повідомлення.

 

Share