“Не довелося прогинатися”: Українці вражені гучною заявою Тіни Кароль про Росію і Україну

Тіна Кароль відома українська співачка і тренер вокального шоу «Голос країни». Співачка нещодавно відповіла на запитання журналістів щодо гастролей на території Російської Федерації.

Подібні питання співачці задавали і раніше. Тоді Кароль відповідала впевнено, що виступи на території країни-агресора недоречні, принаймні на даний момент.

Через якийсь час журналісти поцікавилися, чи не змінила артистка своєї позиції по відношенню до запрошень виступити в РФ, де поп-зірку дійсно люблять і чекають з гастролями.

«Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні. Я люблю свою країну, яка мене виростила. В цьому році ми змогли зіграти в Україні 97 концертів, і мені не довелося прогинатися під мінливий світ, як співає Андрій Макаревич », – відповіла Кароль.

Співачка наголосила, що не має наміру ні з ким загравати. «Мої гастролі в Росії зараз недоречні, але коли-небудь настануть і інші часи. Я дуже сподіваюся, що Україна не стане розмінною монетою для тих, хто взяв на себе відповідальність навести порядок в нашій країні », – підсумувала вона.

У мережі відразу відзначили: «Якби в першу чергу Президент і нинішня влада мислили так як Тіна Кароль, щодо свого бізнесу в Росії, Україна була б уже зовсім іншою країною

Джерело

Share